نمایندگان تجاری

نمایندگان و همکاران تجاری

شبکه نمایندگان و همکاران تجاری شرکت در سراسر کشور

نمایندگان تجاری اروم پشتیبان

شریک تجاری اروم پشتیبان سیستم شوید

پشتیبان سیستم با جذب همکاران تجاری در جای جای نقاط ایران میکوشدتا بهترین خدمات در اسرع وقت در زمینه های فروش و بازاریابی به مشتریان خود ارائه دهد.

مزیت های اخذ نمایندگی

1.فروش نرم افزار به شغلی جدید و بسیار پر درآمد در بسیاری از کشورها تبدیل شده است. در کشور ما نیز اخیرا سیل تقاضای خرید نرم افزارهای مالی و اداری توسط مشتریان آن در مقابل تولیدکنندگان و فروشندگان نرم افزاری ظهور پیدا کرده است به‌طوری که هیچ سقفی برای درآمد مدیران توانمند در این حرفه وجود ندارد و می‌تواند آینده این افراد را تضمین کند.

2.کسانی که دارای روابط عمومی بالایی هستند و یا تمایل دارند که روابط گسترده‌ای ایجاد کنند، از موفق‌ترین‌ها در این زمینه خواهند بود.

3.سیاست‌ها و استراتژی‌های اعطا نمایندگی در شرکت اروم پشتیبان سیستم، منحصر به فرد ونماینده محور است.

4.برگزاری دوره‌ای همایش‌های سراسری برای نمایندگان کل کشور و ایجاد شرایطی برای رشد و به‌روز شدن اطلاعات نمایندگان در زمینه‌های مختلف فروش و بازاریابی با حضور اساتید مطرح این حوزه.

5.محصولات اروم پشتیبان سیستم دقیق و قدرتمند و به اعتراف مشترر سنجی‌های انجام شده کاربری بسیار آسانی دارد. به همین دلیل نرم افزارهای پشتیبان سیستم می‌توانند مشتری‌های بعدی خود را به سرعت جذب نماید.

6.ارتباط نزدیک و صمیمانه دفتر مرکزی با نمایندگان و همراهی آن‌ها.

7.روش‌های موفق پیشنهادی برای چگونگی افزایش مشتریان بالقوه، نحوه ارائه نرم افزار، نحوه قطعی کردن فروش و دیگر مهارت‌های فروش که در اختیار نمایندگان جدید قرار خواهد گرفت.

8.با توجه به درآمد بالای نمایندگی نرم افزارهای مالی و اداری، نمایندگان می‌توانند برای ارتقای شغلی و درآمدزایی خود در این شرکت، اهداف دراز مدت تعیین کنند.

مراحل دریافت نمایندگی نرم افزار

1

ثبت درخواست:

در ابتدا متقاضیان دریافت نمایندگی فروش نرم افزار و ارائه خدمات شرکت اروم پشتیبان سیستم اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، محل اقامت، سمت شغلی، شماره تماس و نحوه آشنایی را به‌صورت کامل در فرم درخواست نمایندگی ثبت کرده تا توسط کارشناسان اعطاء نمایندگی بررسی شود.

2

دریافت و بررسی اطلاعات:

اطلاعاتی مثل نوع فعالیت، تجربه‌های فروش متقاضی دریافت نمایندگی مورد بررسی قرار می‌گیرد و در مرحله بعد سابقه فعالیت در حوزه حسابداری و مالی و میزان اعتبار شرکت متقاضی نمایندگی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

3

جلسه حضوری:

در جلسه بین واحد امور نمایندگی و متقاضی نمایندگی شرکت اروم پشتیبان سیستم با تمام جزئیات و چشم انداز بازار رقابتی آشنا می‌شوید. در نهایت در مورد راهکارهای فعالانه جذب مشتری و قراردادهای فروش محصولات و ارائه خدمات مذاکره می‌کنند.

4

اعطا مجوز نمایندگی:

بعد از تایید صلاحیت متقاضی نمایندگی و جلسه معارفه و آموزش نرم افزار، قرارداد نمایندگی و همکاری بین شرکت اروم پشتیبان سیستم و متقاضی اخذ نمایندگی امضا و در نهایت مجوز دریافت نمایندگی به متقاضی اهدا می شود.

میخواهم نماینده شرکت شوم

اگر تمایل دارید عضوی از خانواده شرکت به عنوان نماینده این شرکت باشید، فرم اولیه را تکمیل کنید!